Yaman Profil Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Boru Profil Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgi

Kullanım Alanları:

Boru profil ürünleri müşteri taleplerine göre özel üretilen, birbirinden farklı alanlarda projelere göre kullanımı bulunan profillerdir. Bunların dışında yapı sektörlerinden sanayi boruları olarak otomotiv ve mobilya sanayi alanlarında kullanılır. Birbirinden farklı küçük ev aletlerinde de boru profil türleri kullanılır. Ancak en çok yer alan kullanım alanları ise doğrudan büyük sanayi ve yapı türevi alanlar olmaktadır.

Genelde inşaat ve imalat alanlarında da çokça kullanılan, mukavemet gücü oldukça yüksek olan boru profiller ölçüleri ve ağırlıkları birbirinden farklı değişkenlere bağlı şekilde özel üretimi de yapılmaktadır. En ve boy kesiti, et kalınlıkları gibi değişkenler her zaman projeden projeye farklılık göstereceği için en iyi şekilde üretimi sağlanmaktadır. 

Sanayi boruları kullanımı noktasında ise boru profil ürünler özel ölçülerle siparişi alınarak da yapılmaktadır. İstenilen ölçülerde üretim hattımız sayesinde hizmetler sunan Karaca Metal olarak hem fiyat teklifi hem de seçenekler konusunda doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boru Profil Ürünleri;

Sıcak haddelenmiş ürünlerde 2.00 mm ve üzeri et kalınlığı ile 30×30 mm ve üzeri ebatlar sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile galvanizleme yapılabilmektedir.
Sıcak haddelenmiş ürünlerde siyah, gri veya kiremit kırmızısı renginde su bazlı boyalı veya koruyucu yağlı olarak üretilmektedir.
Soğuk haddelenmiş ürünler, koruyucu yağlı olarak üretilebilmektedir.

COMMODO SCELERISQUE.

Vestibulum nam lobortis scelerisque eu mi leo orci placerat a parturient congue non commodo felis in dui lacinia potenti aptent torquent mia.

COMMODO SCELERISQUE.

Ut a parturient ad vestibulum lectus varius dignistami sarim fusce mi pos uere ante vivamus vesti bulum part urient sed a sit fermentum eros.

PARTURIENT FRINGILLA.

Elit suspendisse ut in senectus in vivamus magnis adipiscing placerat accumsan laoreet nec penatibus a vel ut ipsum platea diam proin facilis.

COMMODO SCELERISQUE.

Vestibulum nam lobortis scelerisque eu mi leo orci placerat a parturient congue non commodo felis in dui lacinia potenti aptent torquent mia.