Yaman Profil Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Asitlenmiş Sac (HRP) Hakkında Detaylı Bilgi

Kullanım Alanları:

Sıcak ve soğuk haddelenmiş olarak ikiye ayrılan HRP sac ürünleriyle ilgili olarak birçok alanda kullanımı söz konusu olur. Sıcak haddelenmiş saclar, demiryolu raylarında, l-kiriş yapımında kaynak olarak kullanılır. İnşaat sektöründe de genel olarak kullanımı bulunduğu gözlenmektedir.

Herhangi bir şekilde kesin şekil ya da toleransların zorunlu olmadığı birçok sektörde ideal olarak sıcak haddelenmiş sac olan HRP sac ürünleri tercih edilir ve kullanılır. Bu ürünler, dövülebilir saclar olması nedeniyle doğrudan inşaat sektöründe yapısal alanların tamamında kullanımı bulunur. Yaygın olarak tank üretiminde, demiryolu ray hatlarında kullanılır.

HRP sac üretimlerinin kullanıldığı bir başka alan ise, raflarla ilgili dayanıklı bir raf sistemi kurulması için kullanımıdır. Ek olarak değerlendirilebilir alanlardan biri de korkuluklardır. Direkt olarak kullanım açısından gerek duyulan tüm korkuluk alanlarında da saclar kullanılır.

Asitlenmiş Sac (HRP);

Markamız güvencesiyle birlikte sizlerde HRP sac ürünlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ihtiyaçlarınızı bizle karşılayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı, firmanız ile ortak düşünceye dönüştürerek amacımız olarak görür, en doğru şekilde geliştirmeye açık bir biçimde sizlere hizmet sunarız. Yaman Profil , ihtiyaçlarınızı dinler ve en doğru üretim hattında kalite kontrol süreçlerinin 4/4’lük tamamlanmasıyla beraber uzun ömürlü ürünler çıkarmaktadır. 

Yaman Profil, sağladığı tüm hizmetlerinde ve üretimlerinde, standartların üzerinde kaliteyi yakalamayı hedefler. Sizlere de üstün bir standartta hizmet sağlarken, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik olacağının garantisini sunuyoruz. İsteklerinize yönelik HRP sac ürünlerinde ölçü ve ebatlar, sizin isteğinize göre tamamlanır. Geniş bir ürün yelpazemiz olması sayesinde, isteklerinizi karşılamaya hazırız.

Asitlenmiş Sac (HRP) Üretim Detay Bilgisi:

Kalınlık: 1,20-5,00 mm
Genişlik: 700-1600 mm
Temperleme: 3,50 mm’ye kadar
İç Çap: 610 mm
Max. Bobin Ağırlığı: 30 ton
Kaliteler: DD11 - DD12 - DD13 - DD14 S315MC - S355MC - S420MC S23JR -S275JR -S355JR

COMMODO SCELERISQUE.

Ut a parturient ad vestibulum lectus varius dignistami sarim fusce mi pos uere ante vivamus vesti bulum part urient sed a sit fermentum eros.

PARTURIENT FRINGILLA.

Elit suspendisse ut in senectus in vivamus magnis adipiscing placerat accumsan laoreet nec penatibus a vel ut ipsum platea diam proin facilis.

COMMODO SCELERISQUE.

Vestibulum nam lobortis scelerisque eu mi leo orci placerat a parturient congue non commodo felis in dui lacinia potenti aptent torquent mia.